New City Uniforms

Dwie polskie marki połączyły siły, ustalając jeden wspólny cel – stworzenie kapsułowej kolekcji, która odpowie na potrzeby głośnej ulicy. New City Uniforms są jednocześnie użyteczne i ekspresyjne. Przeplatają subtelność z silną energią i spokój z poruszeniem. To pełen synchron z pulsem miasta, który można znaleźć w aż 40 sylwetkach zaprojektowanych z myślą o każdym. U podstaw obiektywnie ładna i funkcjonalna, w trzonie – progresywna i ciekawa, a prowokująca i zaskakująca na szczycie – kolekcja, o której tak opowiada Mikosz Barczewski, założyciel 2005, dostępna jest na housebrand.com oraz w wybranych salonach House.
Dwie polskie marki połączyły siły, ustalając jeden wspólny cel – stworzenie kapsułowej kolekcji, która odpowie na potrzeby głośnej ulicy. New City Uniforms są jednocześnie użyteczne i ekspresyjne. Przeplatają subtelność z silną energią i spokój z poruszeniem. To pełen synchron z pulsem miasta, który można znaleźć w aż 40 sylwetkach zaprojektowanych z myślą o każdym.
U podstaw obiektywnie ładna i funkcjonalna, w trzonie – progresywna i ciekawa, a prowokująca i zaskakująca na szczycie – kolekcja, o której tak opowiada Mikosz Barczewski, założyciel 2005, dostępna jest na housebrand.com oraz w wybranych salonach House.

Logotyp został zaprojektowany specjalnie na potrzeby współpracy marek House i 2005, w efekcie czego kolekcja wyróżnia się unikalnym brandingiem produktów.

Współpraca zaowocowała oryginalnymi itemami, które redefiniują postrzeganie obu brandów. 2005 rozszerza swoje portfolio m.in. o denim, House – zyskuje świetną przestrzeń do zakomunikowania odświeżonego oblicza marki. Kolekcję utrzymano w stonowanej, monochromatycznej kolorystyce z jednym mocnym akcentem kolorystycznym.

A  Koszulka z nadrukiem 2005 UNISEX niebieska 119,99 PLN  B Jeasny wide leg parachute 2005 czarne 229,99 PLN C Pasek z błyszczącą klamrą 2005 UNISEX 99,99 PLN